• m

  • n

  • 6

  • 5

دستگاه پرکن مایعات غلیظ پمپی نیمه اتوماتیک


بسته بندی مایعات

 

   جهت انتخاب دستگاه پرکن مایعات مناسب برای محصول خود ابتدا باید محصول خود را در دسته بندی مناسب با توجه به توضیحات زیر قرار دهید که در ادامه جهت انتخاب دستگاه راهنمایی لازم ارائه خواهد شد؛ با ما همراه باشید...

 

 liquid filling

 

   قبل از این مطلب با مفهوم ویسکوزیته یا گرانروی آشنا می شوید. ویسکوزیته به بیان ساده مقاومت سیال در برابر شکل گیری و یا جریان یافتن اطلاق می گردد و مایعاتی مانند آب و الکل دارای کمترین ویسکوزیته می باشند. میزان چسبندگی نیز فاکتور مهمی در انتخاب دستگاه پرکن مایعات مناسب برای محصول شماست.

 

  viscosity

 

   فاکتور مهم بعدی تیراژ تولید محصول شماست که رابطه مستقیم با تعداد نازل دستگاه و تمام اتومات و یا نیمه اتومات بودن آن دارد.

 

   انواع دستگاه پرکن مایعات

  پرکن مایعات ثقلی: این دستگاه صرفا جهت مایعات رقیق استفاده می شود. و به لحاظ قیمت نسبت به سایر دستگاهها دارای قیمت مناسبتری می باشد.

 

 

   پرکن مایعات پمپی: جهت مایعات رقیق و نیمه رقیق مانند روغن ها، شربت های رقیق، شامپو و مایعات شوینده استفاده می شود و به لحاظ قیمت بعد از پرکن مایعات ثقلی در جایگاه دوم قرار دارد.

   پرکن مایعات پیستونی پنوماتیک:

 

 پرکن مایعات پیستونی 6 نازل

 

   این دستگاه دارای دقت نسبتا بالای حجمی می باشد و مناسب مواد غلیظ و با گرانروی بالاتر نظیر کنستانتره، چسب چوب و شربت های نیمه غلیظ ... می باشد.

 

   پرکن مایعات غلیظ: (در دو نوع سروو (servo) و معمولی)

   این دستگاه جهت بسته بندی مایعات با غلظت بالا نظیر عسل استفاده می گردد و در مکانهای سرد استفاده از مخزن گرم کن یا روان کننده الزامی است که در صورت نیاز همراه دستگاه ارائه می گردد.

 

 

 honey

   در ضمن این دستگاه در صورت استفاده از سروو موتور (سفارشی) جزو دقیق ترین دستگاه های پرکن مایعات می باشد. بدیهی است که میزان حجم توسط کاربر قابل تنظیم می باشد.

   چنانچه محصول شما دارای ارزش فوق العاده بالایی است فارغ از غلظت مواد محصول استفاده از دستگاه سروو پمپ توصیه می گردد.

   تمامی دستگاه ها بر اساس تیراژ تولید شما از یک نازل تا چند نازل قابل طراحی و ساخت می باشد.

 

cream  

 

   نوع و حجم مخزن بسته به نوع محصول تعیین می گردد که در کدام دسته بندی خوراکی، بهداشتی، آرایشی و شیمیایی قرار دارد. معمولا برای محصولات شیمیایی و صنعتی مخزن اصلی دستگاه پرکن مایعات از جنس پلی اتیلن و برای مواد بهداشتی، دارویی و خوراکی از جنس استنلس استیل استفاده می شود.

   دستگاه پرکن مایعات غلیظ نظیر رُب و خمیرهای صنعتی تمهیدات خاصی می طلبد که طی مشاوره با ما راهنمایی لازم ارائه خواهد گردید.

   کلیه دستگاه های پرکن مایعات قبل از ارسال با محصول شما تست شده و پس از اطمینان از صحت کار، دستگاه ارسال خواهد شد.

 

 

مکاترون


mecatron.ir